Část "Mluvím" 

Hodně studentů angličtiny si stěžuje na to, že stále nejsou tak dobří, jak by si představovali. Že jim stále chybí sebejistota a že se vlastně bojí mluvit. A nebo, pokud se mluvit nebojí, ví, že by mohli mluvit mnohem lépe, ale vlastně se motají stále v jednom a tom samém okruhu slov a gramatiky. 

Odpověď na toto je dost jednoduchá. Mluví málo. Jazyk, každý jazyk, vznikl jako nástroj dorozumění se. Lidé si chtěli vyměňovat myšlenky, informovat se, plánovat, povídat si. A tak vyvinuli jazyk, kterým se v úplném prvopočátku výhradně mluvilo. Následně jsme se naučili i psát a opatřili si materiály, se kterými se písmo stalo čitelným a začalo i ono mít jistou výpovědní hodnotu. Mluvení jako takové však vždy bylo a bude základním prvkem každého jazyka. 

Pokud chcete mluvit anglicky, víte, co je k tomu potřeba udělat? Mluvit anglicky. 

Mluvit se můžeme naučit pouze mluvením. Proto jsme vyvinuli tuto platformu podporující pravidelné mluvení na úrovni, mluvení s kvalitními a ověřenými partnery, mluvení v angličtině. Jsme prvním a jediným prostředím podporujícím Vás pravidelný aktivní kontakt s angličtinou, který zajistí, že budete již za pouhý měsíc o pořádný kus lepší!