Sekce Projekt

Výhody této sekce:

 

  • Jste součástí jediného a jedinečného prostředí, které Vám umožňuje pravidelně používat angličtinu v praxi
  • Máte přístup k databázi kvalitních a ověřených partnerů, se kterými Vás schůzky budou naplňovat a posouvat kupředu
  • Pravidelně kontrolujeme a garantujeme Váš pokrok, „šlapeme Vám na krk“ ve smyslu určitého počtu zvládnutých schůzek v angličtině, které splňujete
  • Díky kvalitě, opakování a rozmanitosti se Vaše angličtina rapidně zlepšuje
  • Opravdu se naučíte angličtinu používat aktivně

Nevýhody této sekce:

  • Nenechá Vás se flákat, protože zde je Vaše aktivita základní podmínkou členství

Tak jdeme na to. Dejme tomu, že se angličtinu nejspíše již nějakou dobu učíte. Máte úroveň, na které jste schopni se vyjádřit buď více nebo méně, ale víte, že by to mohlo být mnohem lepší. Znáte své možnosti a schopnosti a uvědomujete si, že občas je potřeba překonat sám sebe a zabrat.

Víte, my jsme zjistili, že jazyk se člověk naučí, stejně tak jako cokoli jiného, co chce ovládnout, pouze tak, že jej začne používat. Používat pravidelně, bez výpadků, do hloubky. Možná se Vám někdy nechce, nejste si jisti, jestli na to máte, nebo prostě možná jenom netušíte, jak moc je to důležité. Jenže bez pravidelného používání se anglicky prostě skutečně nenaučíte.

Platit si roky lekce a když po těch letech přestanete chodit, za pár měsíců zjistit, že pomalu ale jistě zapomínáte, je docela drahá a navíc ne zcela funkční sranda. Pokud se Vám však povede do jazyka vplout a opravdu jej používat bez jakýchkoli větších pauz, budete MLUVIT!

Proto vznikla tato sekce – sekce s propracovaným systémem pravidelných schůzek / skype hovorů s kvalitními partnery na Vaší úrovni. Sekce Projekt je naprostým průkopníkem ve všech metodách výuky jazyka, které existují. Propojuje studenty, kteří opravdu hodlají se svojí angličtinou něco udělat, a díky jasným pravidlům pro postup zaručuje, že se ohledně své angličtiny budete cítit stále lépe a schopněji.

Zanechte nám Váš email a my Vám zašleme včas informace o spuštění registrace do tohoto projektu.